Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

 

Průvodce půjčkou

Začínáme

Ze všeho nejdříve stačí podat žádost o půjčku. Žádost samozřejmě není závazná a vyplnit ji můžete buďto online zde na našem webu nebo telefonicky ZDARMA na čísle 800 555 800.

Předem nic neplatíte

Naši poradci s vámi proberou všechny náležitosti půjčky a za ocenění své nemovitosti odhadcem vůbec nic neplatíte. Žádná z našich služeb není v této fázi zpoplatněna.

Podpis smlouvy

Smlouvou se obě strany zavazují k dodržování předem stanovených podmínek. Záleží už jen na vás, jestli chcete přijet smlouvu podepsat k nám, nebo dorazíme my za vámi.

Odcházíte s penězi

S prázdnou vás odejít nenecháme. Ihned vám předáme hotovost nebo bezhotovostní zálohu. Zbytek peněz od nás po zapsání zástavního práva do katastru dostanete na účet.

Kdykoliv zavolejte

Po celou dobu vám bude k dispozici náš specialista. Můžete se ho na cokoliv zeptat a poradit se. Náš člověk vám dokáže pomoci rychle vyřešit jakýkoliv problém ohledně půjčky.

Osobní jednání

Každý klient je jiný, a proto jsme připraveni pomoci každému zvlášť a každému jinak. Jeden potřebuje navýšit úvěr, druhý navýšit dobu splatnosti a třetí můžete být vy. Vyhovíme všem.

Jednoduché, že?

Vidíte, že získat nebankovní půjčku od FINEMONEY, SE je snadné - stačí šest jednoduchých kroků. Jste připraveni udělat první z nich?

Vyplňte náš nezávazný

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Nezávazná poptávka úvěru

Pozn.: Na základě vyplnění této nezávazné poptávky vás bude kontaktovat náš finanční poradce. Nejedná se o modelaci úvěru, ale čistě jen o požadavek pro zpracování konkrétní nabídky.

1 rok
20 let
Druh ručení
Kraj

Kontaktujte nás!