Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Nakupujte na splátky

 

Domácí spotřebiče mají jednu „báječnou“ vlastnost - porouchají se vždy ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Těsně před Vánoci vyhoří televize, při práci na počítači přestane fungovat operační systém, před důležitým pohovorem se přehřeje žehlička na košile nebo jednoduše nenastartujete ráno auto. Každému se to v životě stane snad stokrát, ale ne vždycky máme okamžitě finanční prostředky k tomu, abychom si mohli nechat spotřebič opravit, nebo při rozsáhlém poškození - koupit nový.

Pro tyto případy vám jsme schopni zajistit nebankovní půjčku, kterou získáte velmi rychle a bez prověřování registru. Peníze dostanete převodem na svůj účet a můžete vyrazit nakupovat. Sami si zvolíte kolik korun a jak dlouho budete splácet. Na výběr máte od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti od půl roku až na 20 let.


Jaké jsou výhody půjčky u nás?

Úvěr vyřídíte rychle a snadno z pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit a my vám peníze pošleme na účet. Pro zpracování máme jasné podmínky, které se během vyřizování nemění. Pojďte naši půjčku před výplatou vyzkoušet a uvidíte, jak vás příjemně překvapí.


Za jakých podmínek vám půjčku poskytneme?

Stačí být občanem České republiky ve věku nad 18 let, doložit potvrzení o příjmu a dva doklady totožnosti, například občanský průkaz s řidičským průkazem, anebo rodný list s cestovním pasem. Ručíte nemovitostí ke které předkládáte nabývací titul k nemovitosti. Neprověřujeme žádné registry a ušetříte si s námi byrokratické kolečko při domlouvání schůzek s bankami. Pak už stačí napsat nám pouze číslo účtu a my vám pošleme požadovanou částku.


Kdo může využít půjčku do výplaty?

Potřebujete nutně a okamžitě pokrýt nejdůležitější výdaje? Pak je půjčka určena přímo pro vás. Nebudeme prověřovat, na co jste si půjčili, proto si za získané peníze můžete pořídit novou elektroniku (notebook, PC, tablet), můžete si koupit auto nebo klidně sbalit kufry a odjet na zaslouženou dovolenou.

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@finemoney.cz nebo na telefonním čísle +420 222 323 980.

 

Obchodní podmínky