Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Často kladené dotazy

 

Při kontaktu s klienty jsme se setkali s mnoha dotazy ohledně našich půjček, a tak jsme vybrali ty nejčastější, které by mohly zajímat i vás.


Na co si mohu půjčit?

Nevyptáváme se, na co přesně peníze použijete, takže si můžete půjčit opravdu na cokoliv, na co zrovna nutně potřebujete.


Kolik si můžu půjčit?

Naše půjčka se pohybuje v rozmezí mezi 50 000 až 5 000 000 Kč a délku splácení si můžete vybrat od půl roku do 20 let.


Kdy obdržím peníze na účet?

Po zapsání zástavního práva ve prospěch naší společnosti peníze okamžitě posíláme na váš účet. V případě nutnosti jsme ochotni poskytnout i hotovostní a bezhotovostní půjčku.


Jak mohu o půjčku zažádat?

Velmi jednoduše a z pohodlí domova. Stačí vyplnit náš online formulář, kde si nastavíte výši úvěru a dobu splácení a my se vám obratem ozveme na uvedený telefonický kontakt.


Co dělat, když nestíhám splatit půjčku včas?

Uvědomujeme si, že i taková situace může nastat, a proto je potřeba nám pouze dát včas vědět, abychom mohli komplikace s předstihem řešit a vyhnuli se tak problémům.

        
Čím vším mohu ručit?

V případě zájmu o úvěr můžete ručit nemovitostí, automobilem nebo akciemi.

        
Můžu půjčku splatit před termínem a bez poplatků?

Ano, svou půjčku můžete splatit kdykoli během doby splatnosti, stačí si telefonicky zažádat a my vám obratem zašleme vyčíslení zůstatku úvěru. Výše poplatku se odvíjí od zvoleného typu úvěru.

 

Chtěli jste se zeptat na něco jiného, ale nenašli jste zde odpověď? Pošlete nám dotaz na emailovou adresu info@finemoney.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 222 323 980.