Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

FINEMONEY vám půjčí na cokoliv

 

V životě nastanou chvíle, kdy musíme vynaložit finanční prostředky na nenadálou událost. Může to být ztráta mobilního telefonu, vytopení sousedů starou pračkou anebo nákup nového spotřebiče.

Pro tyto případy je tu FINEMONEY. Poskytneme vám půjčku ihned od 50 000 – 5 000 000 Kč. Žádné zbytečné formality a především, jasné a rovné podmínky, které se během půjčky nemění. Před každou půjčkou vždy přesně víte, kolik zaplatíte. Dobu splácení si nastavíte dle svých finančních možností od půl roku až po 20 let. Úvěr od FINEMONEY kryjete přímo svojí nemovitostí, takže je vše vyřízeno rychle a bez prověřování.

Půjčka na cokoliv od FINEMONEY

Důvod, proč si peníze od FINEMONEY chcete půjčit, může být jakýkoliv. Jakmile je váš úvěr schválen, převedeme vám celou sumu na účet. Od této chvíle můžete s penězi nakládat, jak potřebujete. Nezajímá nás, jestli musíte zaplatit účty před výplatou, chcete zakoupit novou elektroniku nebo odjet na příjemnou dovolenou.

Představujeme FINEMONEY

Společnost FINEMONEY jsme založili roku 2012 s myšlenkou, poskytovat nebankovní úvěry rychle a za jasných podmínek. Nyní působíme na trhu 5. rokem a máme stovky spokojených klientů s poskytnutými úvěry v celkové hodnotě přes 250 milionů korun.

Naši finanční poradci

Náš tým zkušených finančních poradců přistupuje ke každému klientovi individuálně. Víme, že řešit finanční potíže je nepříjemné, a proto vám rychle vypracujeme finanční plán přesně dle vašich potřeb.

Sídlo společnosti FINEMONEY v Praze

Zavolejte, napište, přijďte

Žádost o půjčku můžete podat online, prostřednictvím našeho webového formuláře. Pokud řešíte složitější životní situaci, neváhejte a zavolejte nám. Náš finanční poradce si s vámi sjedná schůzku, na které proberete všechny úvěrové možnosti. Vaše staré půjčky zkonsolidujeme do jedné a nabídneme úvěr nový. Nezáleží, jestli řešíte úvěr na rekonstrukci nebo potřebujete krátkodobou půjčku. Díky našemu osobnímu přístupu máme řešení pro každou životní situaci.